O nas

Trochę historii…

Nasza współpraca rozpoczęła się jeszcze wiele lat przed otwarciem wspólnego salonu. Zaczęło się od pracy w jednym z warszawskich salonów fryzjerskich, w którym dzieliłyśmy się wiedzą i doświadczeniem oraz sporą dawką humoru. Ukończyłyśmy szkoły fryzjerskie, wiele profesjonalnych szkoleniach w zakresie fryzjerstwa między innymi w firmach Schwarzkopf, L’oreal, Goldwell. Wkrótce po zmianie miejsca pracy otworzyłyśmy salon, który znajduje się na ulicy Morcinka 5 w lokalu 9  i dumnie nosi nazwę Hair&Club.

Filozofia pracy

Ten niewielki lokal  okazał się nie tylko idealnym miejscem realizacji koncepcji własnego  Profesjonalnego Salonu Fryzjersko – Kosmetycznego, ale również dał nam  szansę na stworzenie magicznego miejsca, w którym klienci czują się komfortowo i spokojnie. Poczuj otoczenie miłej i profesjonalnej obsługi, wyjątkowej więzi z klientkami i klientami, która sprzyja tworzeniu ciepłej i przyjaznej atmosfery, gdzie razem z filiżanką dobrej kawy otrzymasz najwyższą jakość usług.

Nasz salon jest również miejscem gdzie, ludzie często przygaszeni i zmęczeni codziennością nabierają energii i zaczynają się uśmiechać.